Our range of products include padel tennis court.
₹ 500 / sq ft Get Latest Price
| Court Surface Type | Grass Court |
| Flooring Material | Synthetic |
| Brand | Max Sport |
| Size | 20m x 10m |
| Usage/Application | Padel Tennis |
| Floor Thickness | 15mm |
| Material | Turf, Glass, Steel etc.. |
Minimum order quantity: 100 sq ft
₹ 500 / sq ft Get Latest Price
| Court Surface Type | Grass Court |
| Flooring Material | Polyurethane |
| Brand | MaxSport |
| Size | 20m x 10m |
| Usage/Application | Padel Tennis |
| Floor Thickness | 15mm |
Minimum order quantity: 1000 sq ft
Manish Jangid (Proprietor)
Max Sport Floor India
S-5, Ganesh Nagar, Road No.14
Jaipur - 302013, Rajasthan, India